Web Yazılım


Web Yazılım | Ali Şahan Yalçın

Web Yazılım Nedir ?


Bu konuda oldukça fazla tanım mevcuttur ancak ben sizlere genel anlamda açıklama yapacağım. Web yazılım aslında web üzerinde çalışabilen yazılımlardır. Tabi bu kadar küçük bir ortam degil bu alanda binlerce farklı özelliğe sahip yazılımlar mevcuttur. Örneğin: Facebook , Twitter, Google gibi büyük teknoloji devlerinin web siteleride birer web yazılım ürünüdür. Kısacası tarayıcıdan ulaşabildiğimiz bize bir sonuç dönen tüm içerikler birer web yazılımdır.


Web Yazılım Çeşitleri Nelerdir ?


Web Yazılım 2 ye ayrılmaktadır.


  1.  Kullanıcının gördüğünü Kısım (FrontEnd)
  2. Kullanıcın görmediği arka kısım (BackEnd)

Kullanıcının gördüğü kısmı genel manada tasarım olarak kabul edebiliriz buda Web Tasarım Alanına girmektedir. Bu Bağlamda kullanılan sıkça kullanılan diller şunlardır; HTML , CSS , JS


Kullanıcının görmediği ve sitenin genel işleyişini yöneten kısımlar ise Web Yazılımdır. Bu kısımda kullanıcı kayıt işlemlerinden tutunda arama, sepet, alışveriş gibi birçok işlevi bünyesinde barındırmaktadır. BackEnd teknolojisinde kullanılan bazı popüler diller şunlardır; PHP, JS, PYTHON vb.


Neden Web Yazılım Yaptırmalıyım ?


Biliyorsunuz ki internet üzerinden hemen hemen tüm bilgilere ulaşabiliyoruz. Bunun içerisinde yemek tarifinden tutunda uzay hakkındaki bilgiler gibi geniş bir yalpezesi bulunuyor. Web yazılım hizmeti alarak sizlerde internet üzerinde görünür olabilirsiniz, müşterilerinize kendinizi tanıtabilir ve yaptığınız işleri sunabilirsiniz. Ürünlerinizi kolay bir şekilde tüm dünyaya pazarlayabilir gelir oranınızı büyük ölçüde arttırabilirsiniz. Belkide aklınızadaki proje ile tüm dünyada konuşulabilirsiniz!


Sizin için ne Yapıyorum?


alisahanyalcin.com adı altında 7 yıldır birçok müşterime web yazılım alanında destek verdim/vermekteyim. Her projeyi kendi projem gibi sahiplenip sizler için özenle hazırlayıp teslim ediyorum.


Web yazılım alanında güncel teknolojileri takip ediyor ve projelerinize uyguluyorum. alisahanyalcin.com olarak geliştirdiğim gelişmiş yönetim panelleri sayesinde sitelerinizi kolaylıkla düzenleyebilir içeriklerinizi ekleyebilirsiniz.Karmaşa yönetim sistemlerine son.


Yaptığım yazılımları Seo yapısına uygun olarak hazırlıyor ve sitenizin Google arama motorunda üst sıralara çıkmasına destek oluyorum.


Web Yazılım Hizmeti Almak istiyorum ?


Şuanda tam doğru yerdesiniz, ben sizin için hergün daha fazla bilgi ile çalışıyor sizin için olabilecek en iyi alt yapıyı sunuyorum. Bilgi sahibi olmak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.

Web Yazılım hizmeti almak için
İletişime Geçebilirsiniz